Questions And Answers


آهنگ های ارسالی جهت حمایت رایگان باید چه ملاک هایی داشته باشند؟
۱- معنا، مفهوم، هدف :

اثری که دارای معنا و مفهوم و هدفمند باشد از جایگاه ویژه ای نزد تیم ما برخوردار است پس لطفا سعی کنید در این موارد دقت کافی داشته باشید.

۲-اجرا :

اجرای شما به مؤلفه های زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها؛ فلو(جریان آهنگ) ، دلیوری(نحوه بیان) ، رایم (قافیه) است ، و همانطور که مستحضرید این سه مورد بعلاوه محتوا از ارکان اصلی رپ به شمار می روند و ترکیب این موارد باعث شکل گرفتن استایل خوانندگی شما می گردد؛
در نتیجه تمام احساس تان را در جهت موزون، زیبا، و ماندگار شدن اثرتان خرج کنید.

۳- بیت و میکس و مسترینگ:

همانقدر که گزینه های ۱و۲ اهمیت دارند، انتخاب و یا ساخت بیت متناسب با اثر نیز اهمیت بالایی دارد و موازی آن دو گزینه است که در بالا اشاره کردیم، همچنین مسترینگ که علم و قواعد خاص خودش را دارد و حتی الامکان در این مورد حساسیت فراوانی نشان دهید و با افراد حرفه ای کار کنید چرا که تمام زحمات شما تا اینجا به مسترینگ بستگی دارد و خروجی نهایی اثر در همین نقطه شکل می گیرد.

۴- کاور(عکس):

شاید کاور اثر شما اولین موردی باشد که نظر مخاطب را جذب می کند و می توان گفت بیان گر احساس و فضای اثر شما می باشد، در انتخاب و طراحی کاور نیز دقت و وسواس به خرج دهید، قابل ذکر است که از دادن پاسخ به آثاری که فاقد کاور می باشند معذوریم.

_ در نهایت با توجه به توضیحات بالا، اثر خود را با مشخصات کامل(نام اثر، نام ترانه سرا و خواننده، نام آهنگساز، نام میکس مسترینگ کننده، نام طراح کاور) به فارسی و انگلیسی به آدرس های قید شده در پایین همین صفحه ارسال کنید که بعد از بررسی تیم استعداد رپ اگر از لحاظ کیفی در سطح خوبی قرار داشت منتشر خواهد شد.
_نکته(نهایتا تا هفت روز بعد از درخواست شما پاسخ خواهیم داد،لطفا صبور باشید)

_در نظر داشته باشید که هدف تیم استعداد رپ کمک به همه ی عزیزان است و بررسی آثار توسط یک تیم مجرب و حرفه ای انجام می شود، چنانچه اثر شما تایید نشد نا امید نشوید و با تمرین و ممارست به فعالیت هنری خود ادامه دهید چرا که بزرگترین هنرمندان جهان نیز در کارنامه خود هم اثر قوی و هم اثر ضعیف دارند! ، یادتان باشد که تمرین باعث یادگیری است، و ما مشتاق شنیدن و بررسی آثار قوی تر از شما هستیم و پیشرفت و ترقی شما عزیزان آرزوی قلبی ماست، به تجربه ما اعتماد و آثارتان را ارسال کنید، در خدمتتان هستیم.

آیا علاوه بر پخش حمایتی شرایط پخش با هزینه هم هست؟

_قابل توجه تان باشد که علاوه بر پخش حمایتی،شرایط پخش با هزینه هم در نظر گرفته ایم، و با دریافت کمترین هزینه ی ممکن آثار علاقمندان را در صفحات مختلف (سایت،تلگرام،اینستاگرام) منتشر می کنیم و اندک هزینه های دریافت شده صرف گرداندن و مدیریت هر چه بهتر رسانه های استعداد رپ می شود.

ارادتمند شما استعداد رپ

Telegram: @Suport_Estedadrap

Gmail: Estedadsend@Gmail.com